Neurochirurgas Darius Šilkūnas

Neurochirurgas diagnozuoja ir gydo galvos ir nugaros smegenų įgimtas anomalijas, ligas bei traumas (galvos ir nugaros smegenų auglius, aneurizmas, smegenų kraujosruvas, smegenų infarktus, praeinančią smegenų išemiją, stuburo kanalo stenozę (susiaurėjimą), galvos smegenų vandenę.

Skaityti daugiau:

Reumatologas Mykolas Petraitis

Diagnozuoja ir gydo kaulų, sąnarių ir raumenų ligas (reumatoidinį artritą, artrozę, osteochondrozę, osteoporozę, nugaros skausmus, sisteminę raudonąją vilkligę, Bechterevo ligą ir kt.)

Skaityti daugiau:

Endokrinologė gyd. Eglė Šiuškienė

Diagnozuoja ir gydo ligas, atsiradusias dėl endokrininių liaukų veiklos sutrikimo (skydliaukės patologiją, cukrinį diabetą, hormonų pusiausvyros sutrikimus ir kt.)

 

Chirurgas, koloproktologas, krūtų onkochirurgas P. Šniuolis


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onkologas-Proktologas

  • Onkologo-chirurgo konsultacijos dėl krūtų, odos, žarnyno ligų.
  • Ambulatorinės operacijos chirurginiu CO2 lazeriu.
  • Konsultacijos po operacijų.
  • Atleka hemorojinių mazgų šalinimo procedūrą.

 

Skaityti daugiau:

Neurologas Raimondas Doviltis

Neurologas diagnozuoja ir gydo centrinės bei periferinės nervų sistemos sutrikimus ir ligas (galvos, stuburo skausmus ir patologiją, nemigą, migreną, galvos smegenų kraujotakos sutrikimus, potrauminius sutrikimus, auglius ir kt.) Neurologas atlieka kaklo ar galvos kraujagyslių sonoskopija, nuskausminimo blokadas. Atlieka postizometrinę raumenų relaksaciją. Tai gydymas, kurį gydytojas atlieka savo rankomis. Taikoma ligoms diagnozuoti ir gydyti (esant sąnario ir sąnarių judesio sutrikimams, atramos-judamojo aparato, neurologiniams susirgimams) bei profilaktiškai sveikatinimo tikslu.

Skaityti daugiau: